Hopp til hovedinnholdet
Lokalmat.no

Produkter

Her kan du søke i alle produktene i Lokalmat.no. Du kan gjøre et fritekstsøk, søke i kartet eller sortere i kategorier og fylker.

laster google kart....
Merkeordninger

Klikk her for mer informasjon om merkeordningene.


Salgskanaler

Antall produkter: 29
Beiarmat

Kvita Middelhavet

Frisk og mild fetaost-type av 100% geitemelk fra Beiarn. Oljelake smaksatt med krydder inspirert av det Italienske kjøkkenet og middelhavsretter.

Beiarmat

Kvita Akevittkarve

Frisk om mild «fetaost»-type av dagfersk geitemelk fra Beiarn. Lagt på oljelake smakssatt med "gjenbrukt" karve fra akevittproduksjon hos Løiten Destilleri, som gir en dempet karvesmak og et behagelig hint av norsk akevitt. Veldig godt tilbehør til tapas og spekemat, til grillmaten, eller i en tradisjonell grønn salat.

Ryfylke Gardsysteri

Ryfylkeosten

Ryfylkeyoghurt naturell. Fyldig og fløyelsmjuk yoghurt. 0,5 ltr.

Rygge Meieri AS

Kremost Ramsløk 180g

Kremost med ramsløk er en av våre mest populære kremostvarianter. Den er tilsatt økologisk ramsløk fra Nøring. Det gir en smakfull opplevelse.

Vuku Gårdsmeieri

Pizzamozzarella - cubetti

Pizzamozzarella cubetti er en ternet, tørrere variant av den tradisjonelle mozzarellaen. Avgir ikke væske under steking og tåler høye temperaturer uten å bli brent.

Vi ønsker innspill!

Ta kontakt og kom gjerne med innspill til Lokalmat.no.

Petter

Petter Bjørgan

lokalmat@norskmat.no